Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Черно море загуби нелепо от ЦСКА с два късни гола
Автор: Екип Varna24.bg 14:27 / 19.02.2017Коментари (1)1642
© ПФК Черно море
Черно море загуби нелепо от ЦСКА с 0:2 в среща от XX кръг на Първа професионална лига, която се игра на стадион "Калиакра" в Каварна. И двете попадения на гостите паднаха в последните 5 минути на двубоя.

По този начин варненци останаха с актив от 33 точки на четмвъртото място във временното класиране.

Мачът започна с минута мълчание в памет на Васил Левски.

През по-голямата част от срещата играта бе равностойна, но въпреки това футболистите на Черно море нямаха много чисти голови положения пред вратата на бившия си съотборник Георги Китанов.

В 16-ата минута Балджийски напредна отляво, центрира на задната греда към Бакари, но Недялков успя да изчисти в последния момент.

Четгвърт час по-късно Александър Цветков стреля към вратата на Георги Китанов, но бранител на ЦСКА застана на пътя на топката.

В 38-ата минута Балджийски върна атрактивно към Георги Илиев, които стреля от движение и отново Георги Китанов успя да спаси.

Така се стигна до 85-ата минута, когато Руи Педро вкара за 0:1 след асистенция на Кирил Десподов. Педро изскочи от дълбочина и не остави никакви шансове на вратаря на "моряците" Щорм.

В първата минута от добавеното време Руи Педро реализира второто си попадение в мача след отличен пробив на Антон Недялков.

Черно море: 30. Щорм, 73. Сукуп, 5. Стефан Станчев, 84. Тодор Паланков, 17. Костадинов (88- Валентин Йосков), 6. Александър Цветков, 21. Георги Илиев, 70. Балджийски (79- Кузма), 13. Иван Коконов, 77. Хосе Лопес (68- Хлюпик), 9. Бакари.