Черно море почна с реми контролите в Турция, Дани Кики се контузи
Автор: Екип Varna24.bg 16:45 / 23.01.2018Коментари (0)4622
© ПФК Черно море
Черно море завърши 0:0 срещу албанския ФК Тирана в първата си контрола от лагера в Турция.

Ето най-интересното от двубоя по минути:

10-а минута Добра атака на Черно море. Петър Витанов открадна топката в половината на Тирана, намери нахлуващият на скорост Минков. Той центрира по земя в наказателното поле, където Мартин Минчев стреля, но вратарят спаси.

19-а минута Емил Янчев центрира в наказателното поле към Георги Илиев, който с овладяването си на топката, преодоля бранител и стреля, но встрани от вратата. Минута по-късно Мехди Фенуш проби отляво, нахлу в наказателното поле, застъпи топката на Георги Илиев, който стреля технично към далечния ъгъл, но вратарят на Тирана отново спаси.

28-а минута Пробив на Ертан Томбак отдясно, надбяга бранител, нахлу в наказателното поле и центрира по земя към Минчев, но стражът на албанците изпревари младия нападател на Черно море.

42-ра минута Футболист на Тирана стреля мощно от далечно разстояние, Дюлгеров изби, топката попадна в играч на албанците, който вкара, но голът бе отменен заради засада. Това бе единственото положение пред вратата на Черно море през първата част.

46-а минута Емил Янчев сбърка при изнасянето на топката. Футболист на Тирана излезе на добра позиция и стреля, но встрани от вратата.

56-а минута Мехди Фенуш центрира добре към Минков, който овладя в наказателното и стреля от движение, но вратарят отново отрази.

59-а минута Мехди Фенуш стреля по диагонала след самостоятелна акция, топката премина на сантиметри от страничната греда.

60-а минута Илиан Илиев прави 9 смени. На терена влизат Илия Миланов, Дани Кики, Мариян Огнянов, Аристот Ндонгала, Мартин Костадинов, Марек Кузма, Александър Цветков, Румен Касабов и Мирослав Енчев. В игра остават само вратарят Иван Дюлгеров и каращият проби Кононго.

71-ва минута Мариян Огнянов стреля опасно от пряк свободен удар, топката премина на сантиметри от напречната греда.

81-ва минута Дани Кики получи разтежение и напуска игра. На негово място влиза Емил Янчев.

Съставът на Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 23. Илиас Хасани, 8. Емил Янчев, 34. Кононго, 3. Ертан Томбак, 16. Петър Витанов, 21. Георги Илиев (к), 9. Мехди Фенуш, 97. Николай Минков, 44. Лъчезар Йорданов, 90. Мартин Минчев

Резерви: 88. Благой Макенджиев, 26. Иван Дичевски, 19. Илия Миланов, 99. Дани Кики, 22. Мариян Огнянов, 38.Аристот Ндонгала, 17. Мартин Костадинов, 29. Марек Кузма, 18. Атанас Зехиров, 6. Александър Цветков, 36. Румен Касабов, 33. Мирослав Енчев.