Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
Малките "моряци" с тежка загуба от мъжкия състав на Балчик
Автор: Екип Varna24.bg 11:24 / 25.01.2017Коментари (0)1473
© ПФК Черно море
Юношите старша възраст на Черно море загубиха първата си контрола от зимната подготовка. Момчетата на наставника Тодор Каменов бяха победени от лидера в Североизточната трета група Черноморец (Балчик) с 0:6.

През първото полувреме "моряците" имаха три добри възможности да реализират, но така и не успяха да преодолеят стража на гостите от Балчик, които поведоха с 2:0 до полувремето.

Втората част Тодор Каменов пусна всичките си резерви и Черноморец успя да реализира още четири попадения. Черно море отново имаше добри слизания към вратата на гостите, но не успяха да реализират.

За Медийна група "Черно море" Тодор Каменов коментира, че резултатът не е важен в приятелските срещи. Той е дал възможност на всичките си футболисти да се изявят. В момента юношите младша и старша възраст тренират заедно, защото в първия състав на Черно море има 5-6 момчета от старшата.

До първия си официален мач на 4 или 5 март юношите на Черно море ще изиграят още няколко контроли.

В петък предстои сблъсък с юношите на Динамо (Букурещ), на 4 февруари в Бургас ще гостуват на юношите на Нефтохимик, а на следващия ден ще има контрола с Черноморец.

До края на февруари ще има проверки и с мъжките отбори на Суворово и Светкавица (Търговище).